SKANDINAAVIAPÄRANE JA MODERNNE ARHITEKTUUR

Kehrasse, Aia 12, 14, 16 kinnistutele, rajatakse arenduse käigus kolm hoolikalt planeeritud 15 korteriga elumaja, mis moodustavad arhitektuurselt ruumilise ansambli. Igal korteril on rõdu, esimesel korrusel terrassid. Lisaks asuvad esimesel korrusel igale korterile mõeldud panipaigad.

Eluruumide planeerimisel ja ehitusmaterjalide valikul on tähelepanu pööratud kõrgele ehituskvaliteedile, heale sisekliimale, praktilistele ruumilahendustele, mugavusele ja madalatele ülalpidamiskuludele.

kogukond

SÕBRALIK KOGUKOND – IGA SOOV KÄEULATUSES

Õueala loob elanikele võimalused puhkamiseks ja vaba aja veetmiseks, hoovis on ka lastele mõeldud mänguväljak. Kehra Gümnaasium ning spordikompleks asuvad mõnesaja meetri kaugusel. Lasteaed on kõigest 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel, suuremate toidupoodideni on umbes 500 meetrit, raudteejaama ligikaudu 1 kilomeeter ning sealt viib juba rong vaid 19 minutiga Ülemistesse.

Linnas on väga populaarsed harrastusteater, näitering, laulukoorid ja tantsurühmad, samuti Kehra Kunstidekool ning noortekeskus. Kehras on ka Anija valla kultuurikeskus ning tegutseb spordiklubi. Kõik eluks vajalik on mugavalt lähedal.

UUS HOIAK ELULE KEHRA LINNAS

Kehras ja selle ümbruses on väga kaunis loodus ning vaba aja veetmise võimalustest puudust ei ole. Meelepärast tegevust on võimalik leida igal aastaajal. Kehras on olemas suuremad ja väiksemad toidupoed, väga heal tasemel kool ja lasteaiad, juuksurid-ilusalongid, arstiabi, apteegid, ehituspood, pagaritöökoda. Tallinn on lähedal ja rongiühendus pealinnaga hea.

Läheduses asub Valgehobusemägi, kus on võimalik leida tegevust igal aastaajal ja nautida kaunist loodust. Anija vald on kiiresti arenev ja edumeelene omavalitsus, kus pööratakse erilist tähelepanu elukeskkonna jätkuvale parandamisele. Kehra on ideaalne elukoht inimesele, kes soovib asuda “elu keskel”, kuid samas hindab looduse lähedust.

tydruk-rattal

* Pildid on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult välja kujunevast elukeskkonnast

© KV Vahenduse OÜ    |    +372 516 0391    |    Maakri 29, Tallinn    |    www.kinnisvaravahendus.ee